Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Energetyka i Elektrotechnika 1/2018

Pierwsze wydanie magazynu Energetyka i Elektrotechnika 2018 już dostępne. Numer 1 jest również dostępny do pobrania w wersji PDF.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

load more hold SHIFT key to load all load all

Jublieuszowe - już 30. targi ENERGETAB 2017 zakończyły się.

I już dziś zapraszamy Państwa na następną edycję targów w 2018 roku, która odbędzie się w dniach 11 -13 września.

Z satysfakcją informujemy, że w tegorocznych Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB 2017 wzięło udział ponad 700 wystawców z kilkunastu krajów Europy i Azji, którzy zademonstrowali swoje najnowsze produkty dla modernizującej się polskiej energetyki.

Wśród wystawców były zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

Targi na bieżąco komentowane były w codziennie wydawanym informatorze targowym.

Pierwszy dzień był deszczowy i wydawało się że całe targi upłyną w aurze deszczu, ale nie, drugiego dnia wyszło słońce i już nie opuściło Bielska do końca targów, co można zobaczyć na zdjęciach w naszej galerii.

Jesteśmy przekonani, że prezentowane podczas targów produkty oraz towarzyszące targom konferencje zadowoliły szeroką rzeszę zwiedzających, którzy od wielu lat bardzo licznie odwiedzają nasze targi.

IMG 3865   IMG 4432

Cenne nagrody wygrali zwiedzający, którzy za pomocą smartfonów wzięli udział w specjalnym multimedialnym konkursie i wykazali się najlepszą wiedzą o prezentowanych na targach produktach.

Podobnie jak w ubiegłych latach wiele firm zgłosiło swoje najnowsze i najbardziej innowacyjne produkty do prestiżowego konkursu targowego.
"Energetyczne Oskary" - czyli nagrody w konkursie targowym wręczono pierwszego dnia targów. Z listą nagrodzonych można zapoznać się tutaj.

IMG 3925
 
Zdjęcia wykonał p. Janusz Mazurkiewicz

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM