Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Energetyka i Elektrotechnika 1/2018

Pierwsze wydanie magazynu Energetyka i Elektrotechnika 2018 już dostępne. Numer 1 jest również dostępny do pobrania w wersji PDF.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

load more hold SHIFT key to load all load all

2013 hotel Kuźnia Napoleońska

W dniach 28-29 listpoda 2013r odbyła się 30-ta jubileuszowa konferencja naukowo-techniczna o tematyce " Oszczędne i Innowacyjne Rozwiązania w Utrzymaniu Ruchu i Diagnostyce." Sympozjum miało miejsce w hotelu "Kuźnia Napoleońska" w miejscowośći woj.mazowieckiego Teresin-Paprotnia.


Patronem medialnym tego wydarzenia był krwartalnik techniczno-informacyjny " Utrzymanie Ruchu i Diagnostyka", a głównym sponsorem była firma Turck Sp. Z o.o. - jedna z największych na świecie producentów elementów automatyki przemysłowej o zasięgu globalnym. Nie zabrakło również honorowego gospodarza,którym był Klub Paragraf 34,który poruszał tematykę "Bezpieczeństwo maszyn."
Organizowane przez nasze wydawnictwo konferencje mają na celu przybliżyć Państwu oszczędne i innowacyjne rozwiązania w dziedzinie Utrzymania Ruchu i Diagnostyce. Skład gości był bardzo adekwatny. Zjechało ponad stu dwudziestu przedstawicieli wyższej kadry z całej Polski.
Ciekawe,pełne skutecznych rozwiązań prezentacje skupiły uwagę słuchaczy. Już na samym początku prelekcji duże zainteresowanie wzbudzili pracownicy reprezentujący głównego sponsora firmę Turck – Błażej Maćkowski oraz Piotr Stepień, którzy przedstawili temat " Elementy automatyki firmy Turck w służbie utrzymania ruchu."
Kolejno realizowane zagadnienia dotyczyły min : " Energooszczędne systemy zasilania pneumatycznego" - In-Tech Polska Sp. Z o.o.
" Wielokanałowe regulatory i rejestratory danych serii Multikon innowacyjnym rozwiązaniem w utrzymaniu ruchu i diagnostyce" – Simex Sp. Z o.o. "Inteligentna diagnostyka układów rozruchowych" – Siemens Sp. Z o.o.
" Droga do innowacyjnych i ekonomicznie uzasadnionych systemów sterowania wraz z SmartWire DT firmy Eaton" – Eaton Electric Sp. Z o.o.
" Efektywne utrzymanie ruchu – platforma Asset Performance Management" – Emerson Proces Management Sp. Z o.o.
" Kamery termowizyjne FlirSystems w służbach utrzymania ruchu" – Flir Systems
"Bezpieczniki topikowe firmy Siba dla służb utrzymania ruchu" – Siba Polska Sp. Z o.o.
" Jaka metoda diagnostyczna najdokładniej diagnozujeprac

  • Do notki 1
  • Fluke Connect product group picture_1280x1057px_E_NR-17921
  • IMS-RSF_Gen2_ob_mv_offen_rwsoft_v2_300
  • logo ZE TWERD v4.1
  • notka_zdjecie
  • zawory_gazu

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM