Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Energetyka i Elektrotechnika 1/2018

Pierwsze wydanie magazynu Energetyka i Elektrotechnika 2018 już dostępne. Numer 1 jest również dostępny do pobrania w wersji PDF.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

load more hold SHIFT key to load all load all

Przemysłowa Automatyka

Elmark Automatyka Sp. z o.o. to dystrybutor szerokiej gamy sprzętu automatyki przemysłowej. Dzięki ponad 28-letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość naszych usług.

W naszej ofercie znajdują się produkty sprawdzonych, solidnych marek cieszących się zaufaniem klientów na całym świecie. W sprzedaży znajdują się: komputery przemysłowe, panelowe, jednopłytkowe, serwery, obudowy, automatyka z wykorzystaniem PC, komputery do zastosowań wbudowanych, wyświetlacze LCD, ekrany dotykowe, karty wieloportowe RS-232/422/485, serwery portów szeregowych, switche do przemysłowych sieci Ethernet, serwery wideo, media konwertery, moduły kontrolno-pomiarowe, sterowniki programowalne zintegrowane z panelem operatorskim, karty komunikacyjne, sterowniki, napędy, oprogramowanie, systemy sieciowe i wiele innych. Firma posiada Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Rockwell Automation prowadzące szkolenia z zakresu sterowników, paneli operatorskich, przemysłowych sieci komunikacyjnych oraz oprogramowania wizualizacyjnego.

Elmark Automatyka Sp. z o.o. zatrudnia zespół inżynierów wsparcia technicznego, którego zadaniem jest pomoc klientom w doborze sprzętu, jego konfiguracji i we wszelkich problemach technicznych z nim związanych. Aby zapewnić odpowiednio wysoki poziom działu wsparcia technicznego, inżynierowie uczestniczą w corocznych szkoleniach organizowanych przez producentów sprzętu, który jest w naszej ofercie.

Kolejnym atutem firmy Elmark Automatyka Sp. z o.o. jest dostępność produktów i szybka realizacja zamówień. Możliwe jest to dzięki korzystaniu z usług firmy kurierskiej oraz dużej wartości naszego magazynu. Wszystkie zamówienia dostarczamy na nasz koszt.

Dodatkowym udogodnieniem dla naszych klientów jest serwis. Prowadzimy zarówno naprawy gwarancyjne, jak i pogwarancyjne. Specjalistyczna wiedza serwisantów zapewnia szybkie i skuteczne naprawy bez konieczności odsyłania sprzętu do producenta.

  • NEON-1040
  • logo ZE TWERD v4.1
  • notka_zdjecie
  • promet
  • zaps
  • zawory_gazu

 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM