Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Energetyka i Elektrotechnika 1/2018

Pierwsze wydanie magazynu Energetyka i Elektrotechnika 2018 już dostępne. Numer 1 jest również dostępny do pobrania w wersji PDF.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

load more hold SHIFT key to load all load all

XXIX Konferencja Naukowo

W dniach 5-6 września 2013 odbyła XXIX konferencja o tematyce „Efektywność w Unikaniu Awarii w Instalacjach Elektrycznych. Bezpieczeństwo i Oszczędność. Remonty i Usługi Elektryczne w Instalacjach”. Wydarzenie miało miejsce w hotelu Energetyk pośród pięknych terenów uzdrowiska

Nałęczów. Patronatem medialnym tego wydarzenia był kwartalnik techniczno-informacyjny Energetyka & Elektrotechnika, a honorowo patronat objęła firma ENAP SA – integrator systemów w Elektrowni Enea Wytwarzanie SA.
Jak co roku organizowane przez nasze wydawnictwo konferencje w okresie letnio-jesiennym, starają się stawić czoła problemom związanym z instalacjami elektrycznymi. W tym roku nie było wyjątku, stąd skład gości był bardzo adekwatny. Zjechało ponad stu dziesięciu przedstawicieli wyższej kadry inżynierskiej całej Polski. Prezentacje były pełne ciekawych i co najważniejsze skutecznych rozwiązań z zakresu kontroli, zapobiegania oraz remontów w instalacjach elektrycznych. Już na samym początku sympozjum dużą uwagę wśród słuchaczy skupił reprezentujący patrona honorowego – firmę ENAP Michał Smajdor, który przedstawił temat „Analiza jakości energii i kompensacja mocy biernej – ograniczanie kosztów działalności odbiorców”. Kolejno realizowane zagadnienia dotyczyły m.in. rejestru danych wielokanałowego regulatora – Multicon, przeglądu kamer termowizyjnych w utrzymaniu ruchu, profesjonalnych systemów ochrony instalacji elektrycznych oraz wybranych zagadnień bezpieczeństwa elektrycznego maszyn w ramach nowej dyrektywy maszynowej. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymał imienny certyfikat świadczący o udziale w konferencji.
Informujemy również Państwa o zbliżającej się konferencji (28-29.11) na którą mamy zaszczyt zaprosić do Paprotnej w gminie Teresin. Temat to "Oszczędne i Innowacyjne Rozwiązania w Utrzymaniu Ruchu, Diagnostyce i Bezpieczeństwie".

  • Do notki 1
  • Fluke Connect product group picture_1280x1057px_E_NR-17921
  • NEON-1040
  • promet
  • zawory_gazu

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM