Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Energetyka i Elektrotechnika 1/2018

Pierwsze wydanie magazynu Energetyka i Elektrotechnika 2018 już dostępne. Numer 1 jest również dostępny do pobrania w wersji PDF.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

load more hold SHIFT key to load all load all

Automatyka Przemysłowa

Elmark Automatyka Sp. z o.o. to dystrybutor szerokiej gamy sprzętu automatyki przemysłowej. Dzięki ponad 28-letniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość naszych usług.

W naszej ofercie znajdują się produkty sprawdzonych, solidnych marek cieszących się zaufaniem klientów na całym świecie. W sprzedaży znajdują się: komputery przemysłowe, panelowe, jednopłytkowe, serwery, obudowy, automatyka z wykorzystaniem PC, komputery do zastosowań wbudowanych, wyświetlacze LCD, ekrany dotykowe, karty wieloportowe RS-232/422/485, serwery portów szeregowych, switche do przemysłowych sieci Ethernet, serwery wideo, media konwertery, moduły kontrolno-pomiarowe, sterowniki programowalne zintegrowane z panelem operatorskim, karty komunikacyjne, sterowniki, napędy, oprogramowanie, systemy sieciowe i wiele innych. Firma posiada Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Rockwell Automation prowadzące szkolenia z zakresu sterowników, paneli operatorskich, przemysłowych sieci komunikacyjnych oraz oprogramowania wizualizacyjnego.

  • Do notki 1
  • Fluke Connect product group picture_1280x1057px_E_NR-17921
  • notka_zdjecie
  • zaps

 

 

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM