Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Energetyka i Elektrotechnika 1/2018

Pierwsze wydanie magazynu Energetyka i Elektrotechnika 2018 już dostępne. Numer 1 jest również dostępny do pobrania w wersji PDF.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

load more hold SHIFT key to load all load all

30-ta Konferencja Kuźnia Napoleońskaa

W dniach 28-29 listpoda 2013r odbyła się 30-ta jubileuszowa konferencja naukowo-techniczna o tematyce " Oszczędne i Innowacyjne Rozwiązania w Utrzymaniu Ruchu i Diagnostyce." Sympozjum miało miejsce w hotelu "Kuźnia Napoleońska" w miejscowośći woj.mazowieckiego Teresin-Paprotnia.


Patronem medialnym tego wydarzenia był krwartalnik techniczno-informacyjny " Utrzymanie Ruchu i Diagnostyka", a głównym sponsorem była firma Turck Sp. Z o.o. - jedna z największych na świecie producentów elementów automatyki przemysłowej o zasięgu globalnym. Nie zabrakło również honorowego gospodarza,którym był Klub Paragraf 34,który poruszał tematykę "Bezpieczeństwo maszyn."
Organizowane przez nasze wydawnictwo konferencje mają na celu przybliżyć Państwu oszczędne i innowacyjne rozwiązania w dziedzinie Utrzymania Ruchu i Diagnostyce. Skład gości był bardzo adekwatny. Zjechało ponad stu dwudziestu przedstawicieli wyższej kadry z całej Polski.

  • 2800Si_SilicaAnalyzer_from-right_Small Prints_23660
  • FLIR GF_800x600
  • NEON-1040
  • igus
  • promet
  • zaps

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Porozmawiaj z nami
Czat z Firmao.pl CRM